20 Haziran 2018 Çarşamba
Tekstil

 

1988 yılından bu yana 19.000 metrekare kapalı alanda faaliyetlerini sürdürdüğümüz kumaş baskı ve boyama tesisimiz ile Barakfakih sanayi bölgesinde aylık 2.000.000mt baskılı kumaş üretimi ve 20 ton’luk İplik Büküm kapasitesi ile faaliyet göstermekteyiz.

Gerek kendi bünyesindeki markalarına gerekse fason olarak, günümüz kumaş teknolojisini renk trendleri ile uyum içinde harmanlayarak bayan aksesuar giyimi (Fular, Eşarp, Şal, Pareo vs.), bayrak ve baskılı promosyon ürünleri  alanında üretim yapmaktayız.

Polyester ile doğal elyaflardan dokunmuş kumaşlara baskı ve boyama işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Firmamız bünyesinde üç farklı baskı tekniği uygulanmaktadır. Çok yüksek kalitede iş üreten masa baskı sistemi ile 90cm ve 160cm arasındaki genişliklere sahip kumaşlara, sınırsız renk ve sınırsız tekrar ile baskı uygulamaktayız. Diğer teknik olan otomatik flimdruck baskı sistemi ile 90cm ve 220cm genişliklere 12 renge kadar yüksek hızda ve yüksek metrajlı baskılar uygulayabilmekteyiz. Dijital baskı sistemi ile, tekstil sektöründeki modern süreçlerin getirdiği koşullar doğrultusunda, sonsuz renk, sonsuz tekrar ve mükemmel çözünürlükte baskı efektleri elde edilebilmektedir.

Projeleriniz ve siparişleriniz doğrultusunda, her türlü teknik destek (desen tasarımı, renk, varyant ve şablon kalıbı) firmamız tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca, özel baskı efektleri (varak, yaldız, metal, glitter, rölyef, 3boyutlu baskılar, koku, su geçmezlik, photoprint , transparan etki ve neon baskılar,) firmamız bünyesinde uygulanmaktadır. 

Markamız evitare, classi, camellia, hd ipek, akvo olarak, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sadece endüstriyel alanda değil aynı zamanda sanatsal olarak da çok yüksek ürün kalitesi ve ürün standardı sunmaktayız. Sizin desenlerinizi günümüz kumaş teknolojisi ve renk trendleri ile uyum içinde harmanlayarak hayata geçiriyoruz.